Wdzięczność

W minionym tygodniu z okazji 25 rocznicy poświęcenia kaplicy przedpogrzebowej na cmentarzu w Wędzinie na ścianie frontowej po lewej i prawej stronie krzyża został zamontowany wymowny napis z metalu nierdzewnego CZAS UCIEKA WIECZNOŚĆ CZEKA, który powinien pobudzać do refleksji nad sensem i przemijaniem życia. Napis został podświetlony wraz z częścią kaplicy. Przed Dożynkami br. kosztem Gminy Ciasnej został podświetlony obiekt starego kościoła, który jest teraz bardziej widoczny.

g Zapłać P. Markowi Szwedzińskiemu z Domu Pogrzebowego w Lublińcu za ofiarowanie naszej parafii tego daru. W styczniu br. nasz kościół otrzymał metalowy komplet sprzętu pogrzebowego: krzyż, 4 świeczniki ze świecami oraz katafalk.

zestaw pogrzebowy