Boże Narodzenie

Patrzmy na Gwiazdę Betlejemską – niech nasze oczy nabiorą blasku, niech pełne będą światła. Podejdźmy bliżej do żłóbka Jezusa, żeby ręce się ogrzały, śpiewajmy kolędy, niech serca odtają, stając się bardziej czułe. Niech będzie w nas Nadzieja i Moc Pana, który rodzi się z Miłości do człowieka, do każdego z nas.

Łącząc się duchowo w Święta Bożego Narodzenia, z białym opłatkiem w dłoni przekazuję WSZYSTKIM PARAFIANOM i GOŚCIOM najlepsze życzenia. Niech JEZUS, którego ofiarowuje nam Maryja w te święte dni, będzie najpiękniejszym CUDEM otrzymanym od Boga. On jest Siłą w słabości, Nadzieją w trudnościach
i Miłością, która wszystko zwycięża, nawet KORONAWIRUSA…

Niech Was Pan błogosławi i strzeże. Niech Pan rozpromieni oblicze swe nad Wami, niech Was obdarzy swą łaską. Niech zwróci ku Wam swoje oblicze i niech obdarzy pokojem w sercu, radością, zdrowiem duszy i ciała. Niech oddala wszystkie lęki
i obawy w całym Nowym Roku 2021.

Z kapłańskim błogosławieństwem na świąteczny czas

ks. Adam Jankowski – proboszcz

Stajenka w kościele Boże Narodzenie 2020 r.