Ministranci w Mcdonald’s

W sobotę 3 listopada w godzinach popołudniowych 13 osobowa grupa naszych ministrantów, lektorów oraz kandydatów wraz z ks. proboszczem pojechała na integracyjne spotkanie do Mcdonalda w oddalonym o kilkanaście kilometrów Lublińcu. Wyjazd był ustalony przed tygodniem na godz. 16.00. Po dotarciu na miejsce w sobotnie późne popołudnie każdy z uczestników mógł skorzystać z pyszności, które można kupić w tym miejscu. Ks. proboszcz w pewnym zakresie też wspomógł dzieci i młodzież, którzy w szybkim tempie ustawili się w kolejce do zamówienia swojego ulubionego zestawu. Potem dzieci bawiły się w pomieszczeniu, gdzie można zagrać w różne gry, a na zewnątrz zjechać na zjeżdżalni. Po 2 godzinach wszyscy szczęśliwie powrócili do swoich domów w Wędzinie.

Bardzo dziękuję za pomoc w transporcie Pani Renacie Gruca, a dzieciom i młodzieży za radosny i chętny udział. Niebawem szykuje się kolejny wyjazd. Ciekawe, gdzie tym razem??? Zdjęcia z tej wycieczki możemy oglądać w galerii.

ks. proboszcz Adam Jankowski