Dzień Wieczystej Adoracji

Wtorek 7 listopada to dzień tzw. Wieczystej Adoracji Najświętszego Sakramentu w naszej parafii. O godz. 7.00 ks. proboszcz odprawił Mszę św. wotywną ku czci Najświętszej Eucharystii w intencji wszystkich Parafian o ducha głębokiej pobożności eucharystycznej dla Rodzin całej parafialnej Wspólnoty św. Urbana w Wędzinie. Następnie miało miejsce wystawienie Najświętszego Sakramentu. W ciągu całego dnia wierni mogli adorować Chrystusa eucharystycznego powierzając intencje rodzinne, małżeńskie, parafialne, zawodowe i osobiste. O godz. 16.30 na chwilę adoracji były zaproszone dzieci i młodzież, szczególnie dzieci pierwszokomunijne oraz kandydaci do bierzmowania wszystkich klas. O godz. 17.00 był odmawiany różaniec za zmarłych polecanych w wymiankach-zaleckach i zakończenie całodziennej adoracji błogosławieństwem sakramentalnym. O g. 17.30 została odprawiona Msza św. również ku czci Najświętszej Eucharystii. Żyjmy świadomością, żeby Pan Jezus ani przez chwilę w świątyni nie był  sam.

Bardzo dziękuję wszystkim Parafianom za aktywny udział w Adoracji, w tych godzinach kiedy była indywidualna możliwość z racji obowiązków zawodowych, również dzieciom szkolnym i młodzieży gimnazjalnej BÓG ZAPŁAĆ.