LSO Wędzina

Każdego roku, przy okazji uroczystości Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, w wielu parafiach, także i w naszej Ministranci i Lektorzy odnawiają swoje przyrzeczenia ministranckie, jest także ustanowienie nowych ministrantów, którzy odbyli odpowiedni czas próby i przygotowania. Wszystko po to, aby przez następny rok liturgiczny i kalendarzowy gorliwie i chętnie służyć Panu Jezusowi przy ołtarzu w kościele parafialnym oraz tworzyć dobre relacje z kolegami i koleżankami w całej grupie Liturgicznej Służby Ołtarza parafii Wędzina. Aktualnie w parafii służy 14 ministrantów /dziewczyny i chłopcy w wieku szkolnym/.

W naszej parafii odnowienie przyrzeczeń LSO i przyjęcie ministrantki Oliwii będzie w piątek 20 listopada na Mszy św. szkolnej o godz. 17.00.

Składam podziękowanie wszystkim ministrantom, lektorom, scholi i organistom za zaangażowanie w piękno liturgii w naszym kościele, za obecności na swoich i dodatkowych służbach w ciągu całego roku. Podziękowania również dla rodziców i dziadków za dobry przykład życia religijnego i mobilizację do służby.

Z darem w modlitwie – ks. Proboszcz

nowe alby
legitymacje LSO
nowy kociołek i kadzidło