Śp. Jerzy Serafin

Z żalem i smutkiem informuję, że w sobotę 14 listopada br. zmarł nasz Parafianin Śp. Jerzy Serafin, lat 85, zam. ul. Szkolna /bloki Październia/. Różaniec: w niedzielę o godz. 14.30, w poniedziałek o godz. 17.30, pogrzeb we wtorek 17 listopadaróżaniec o godz. 11.30 w kaplicy na cmentarzu, o godz. 12.00 modlitwy w kaplicy z wyprowadzeniem, ok. godz. 12.20 w kościele Msza św. żałobna-pogrzebowa, następnie przejazd samochodami na cmentarz w Sierakowie Śl. i pochówek. Zmarły przez wiele lat należał do róży różańcowej na Jasnej Górze w Częstochowie, stąd na trumnie tradycyjnie będzie założony różaniec, ale bez delegacji ze sztandarem różańcowym.

Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie…

Na Mszy św. pogrzebowej w kościele zostawiamy miejsca dla rodziny zmarłego /pozostali wierni mogą stać w przedsionku i na zewnątrz kościoła z zachowaniem zasad sanitarnych: maska i dystans/.

ks. Proboszcz