Wieczór Fatimski

W sobotę 13 października przypada wspomnienie objawień maryjnych w Fatimie. W naszej parafialnej Wspólnocie przeżyjemy ostatni w tym roku Parafialny Wieczór Fatimski. O godz. 18.00 będzie odprawiona Msza św. do MB Fatimskiej, Różańcowej, Szensztackiej, Nieustającej Pomocy, Szkaplerznej i Lurdzkiej z podz. za otrz. łaski, z prośbą o dalsze błog. Boże, opiekę i wstaw. dla żeńskich i męskich Róż Różańcowych, Rodzin Szensztackich oraz noszących Szkaplerz Matki Bożej na zakończenie Dni Fatimskich, z procesją ze świecami i figurą Matki Bożej zakończona różańcem fatimskim w polecanych intencjach o pokój i zgodę w rodzinach parafii. Figurę Matki Bożej poniosą mężczyźni z Rady Duszpasterskiej, a posługę przy sztandarach będą pełnić: strażacy, czciciele Matki Bożej oraz młodzież. ZAPRASZAM wszystkich Parafian na Wieczór Fatimski.

Z kapłańskim błogosławieństwem

W przygotowaniu jest metalowy stojak na Msze św. pogrzebowe i żałobne /nie tylko/ na 20 świec, które będą symbolizować 20 osób w Róży Różańcowej.