Różaniec ze Św. Janem Pawłem II

W poniedziałek 22 października w liturgiczne wspomnienie Św. Jana Pawła II, w naszej parafii zagości grupa teatralna dzieci z Parafii Św. Krzyża w Bytomiu-Miechowicach wraz z opiekunem ks. Joachimem Koza, wikarym tamtejszej parafii. Grupa teatralna przedstawi spektakl pt. Tutaj wszystko się zaczęło, który opowiada o latach dziecięcych Karola Wojtyły, późniejszego papieża Jana Pawła II. Dzieci przedstawią w kilku scenach pierwsze lata życia małego Lolka. Nawiązując do tematu tegorocznego Dnia Papieskiego: Promieniowanie ojcostwa, dzieci pokażą również rolę ojca Karola Wojtyły, jaką odegrał w życiu swojego syna. Nie zabraknie piosenek i wspólnej modlitwy. Po występie /ok. 30 min./ dzieci zapraszają na różaniec ze scenkami biblijnymi do pierwszej części tajemnic radosnych. Po różańcu na plebanii będzie poczęstunek przygotowany przez parafialny zespół Caritas.

O godz. 17.00 zapraszam Parafian na ten wyjątkowy różaniec ze Św. Janem Pawłem II

z darem w modlitwie