Minęło 15 lat

W czwartek 2 kwietnia mija 15 lat od odejścia do Domu Ojca Św. Jana Pawła II, którego pontyfikat trwał od 16 października 1978 r. do 2 kwietnia 2005 r. To trzeci najdłuższy w historii Kościoła. Jan Paweł II odbył 104 pielgrzymki apostolskie do różnych krajów świata, w tym 9 do Polski. Kamień węgielny pod budowę naszego kościoła został poświęcony w czasie pielgrzymki Jana Pawła II do Polski, w Gliwicach 1999 r.

W czwartek 2 kwietnia o godz. 21.37 zabije dzwon z naszego kościoła w hołdzie wdzięczności Św. Janowi Pawłowi II, z prośbą o ustanie EPIDEMII; zapalmy w domach świecę i trwajmy na modlitwie w gronie domowników.

Kamień węgielny w kościele
Wizerurek Św. JP II w kaplicy na cmentarzu namalowany w lipcu 2018 r. przez Jana Grucę z Łomnicy

Z darem w modlitwie – ks. Proboszcz