Koncert świąteczny

W niedzielę 12 stycznia obchodzimy Święto Chrztu Pańskiego, które kończy Okres Bożego Narodzenia, jednak wystrój świąteczny w kościołach tradycyjnie zostaje do 2 lutego – Święta Ofiarowania Pańskiego. Z okazji Niedzieli Pastoralnej, czyli Powołaniowej w dekanacie Olesno w naszej parafii będziemy gościć ks. diakona Pawła Korlagę z Seminarium Duchownego w Opolu, który wygłosi Słowo Boże. Jest to dzień modlitw o nowe Powołania do Służby w Kościele w diecezji opolskiej. O godz. 10.00 Msza św. dziękczynna w intencji KS. PROBOSZCZA z ok. 39 rocznicy urodzin, liturgię uświetni schola. O godz. 15.00 zapraszam PARAFIAN i GOŚCI na wyjątkowy koncert kolęd 50-osobowej orkiestry dętej z parafii św. Józefa w Opolu-Szczepanowicach, po koncercie poczęstunek w Klubie na Kowiu przygotowany przez Zespół Caritas.

Z darem w modlitwie – KS. PROBOSZCZ

Duszpasterze w parafii św. Urbana w Wędzinie