I Komunia Święta

W niedzielę 5 lipca obchodzimy w naszej parafii wyczekiwaną od dłuższego czasu uroczystość I Komunii Świętej, do której przystąpi 6 dzieci naszej parafii – 4 dziewczynek i 2 chłopców. W tym tygodniu trwają przygotowania, aby dzień I Komunii Świętej był jak najpiękniej przeżyty przez dzieci i ich rodziny.

Próby liturgiczne dzieci: wtorek i czwartek godz. 16.00, sobota godz. 11.30, I spowiedź św.: piątek godz. 10.00, poświęcenie dewocjonaliów i błogosławieństwo dzieci: niedziela godz. 10.15, Msza św. I-komunijna godz. 10.30, nabożeństwo dziękczynno-misyjne godz. 15.30, Biały Tydzień dzieci z rodzinami do soboty 11 lipca, w czwartek 9 lipca pielgrzymka dzieci z rodzicami na Jasną Górę – Msza św. o godz. 11.00 w Kaplicy Cudownego Obrazu.

Z darem w modlitwie – ks. Proboszcz

I Komunia Święta – maj 2018 r.
I Komunia Święta – maj 2017 r.