Nowy sztandar rolniczy

W niedzielę 12 lipca na Mszy św. o godz. 8.00 w intencji Rolników naszej parafii zostanie uroczyście poświęcony nowy haftowany sztandar parafialny-rolniczy, który wykonała dla naszej parafii Firma Urbanowicz Haft z Wrocławia. Na sztandarze znajdują się wizerunki Św. Urbana i Św. Izydora, patronów rolników oraz 2 daty: 1981 r. – administracyjne powstanie samodzielnej parafii Św. Urbana w Wędzinie oraz 2002 r. – poświęcenia nowego kościoła w Wędzinie.

Jako proboszcz składam PODZIĘKOWANIA szczególnie 3 rodzinom rolniczym: P. i A. Huć, B. i B. Sklorz, Ł. i K. Roj oraz Parafianom za ofiarowanie nowego sztandaru rolniczego dla naszej wspólnoty parafialnej. Niech nowy sztandar – znak wiary w opiekę Pana Boga nad całą ziemią służy nam i następnym pokoleniom!

Z darem w modlitwie – ks. Proboszcz

Poprzedni sztandar rolniczy z lat 80-tych
Poprzedni sztandar rolniczy z lat 80-tych