Dzień fatimski

W piątek 13 lipca w Kościele obchodzimy wspomnienie Objawień w Fatimie. W naszej Wspólnocie będziemy przeżywać kolejny Parafialny Dzień Fatimski. O godz. 19.00 będzie odprawiona Msza św. fatimska z procesją z figurą Matki Bożej Lurdzkiej i ze świecami, na zakończenie będzie modlitwa różańcowa. Zapraszam wszystkich Parafian, szczególnie wszystkie Róże Różańcowe żeńskie i męskie, parafialnych Rolników z rodzinami oraz Rodziny przyjmujące Matkę Bożą Szensztacką. Figurę Matki Bożej poniosą Panowie z Rady Duszpasterskiej. W tym roku Kościół obchodzi 160-lecie objawień w Lourdes, z tej okazji dla naszej parafii został zakupiony nowy ornat /szata liturgiczna dla kapłana do Mszy św./ z wizerunkiem Matki Bożej Lurdzkiej oraz nowe lektorium /nakrycie na pulpit z księgą ewangeliarza/ maryjne i zielone na okres zwykły Roku Kościelnego. Następny Dzień Fatimski w poniedziałek 13 sierpnia o godz. 19.00. ZAPRASZAM.

Z darem modlitwy i wdzięczności