Pomoc dla Julki

Parafialny #gaszynchallenge dla Julki Szczerby!

#gaszynchallegne wykonany! ? Dziękujemy nauczycielom za nominację!Nominujemy:? Parafia św. Urbana w Wędzinie? zespół "Na szczęście"? DOM – Duszpasterstwo Oleskiej MłodzieżyMacie 48h na wykonanie wyzwania. Jeżeli zadanie nie zostanie wykonane – wpłacacie 10 zł na leczenie chorej Julki. Jeżeli Wam się uda to wpłacacie co najmniej 5 zł. Powodzenia, PAX! + LINK DO ZBIÓRKI DLA JULKI SZCZERBY: https://pomagam.pl/juliaszczerba?fbclid=IwAR1siF0K9sTlxzWoU7LlN04kSTizNo8MjD6AP8jyqkA6z6E5Wyx2u1EwRhA

Publiée par Parafia św. Franciszka z Asyżu w Borkach Wielkich sur Samedi 13 juin 2020

W sobotnie popołudnie 13 czerwca ministranci, schola, młodzież, dzieci i chętni parafianie z Wędziny otrzymali od O. Franciszkanów, młodzieży, ministrantów i marianek z Borek Wielkich i Małych nominację do akcji challenge-wyzwanie. W niedzielę 14 czerwca o godz. 18.00 powyższe grupy zgromadziły się przy Krzyżu Misyjnym na placu kościelnym, aby wykonać 10 pompek lub przysiadów i wesprzeć charytatywnie Julkę Szczerba z Wachowa, która choruje na rzadką chorobę – brak kości strzałkowych. Koszty operacji w USA wynoszą prawie 2 miliony zł.

Dzieciom, młodzieży i dorosłym, którzy włączyli się do tej szczytnej akcji i ofiarowali Dar Serca – BÓG ZAPŁAĆ!