1 i 2 listopada

W piątek 1 listopada obchodzimy w Kościele Uroczystość Wszystkich Świętych /nie obowiązuje abstynencja od pokarmów mięsnych/. Msze św. w porządku niedzielnym o godz. 8.00 i 10.00. O godz. 11.30 przy starym kościele nabożeństwo za zmarłych z procesją na cmentarz parafialny. O godz. 20.00 w kaplicy na cmentarzu WIECZORNE CZUWANIERóżaniec za zmarłych w wypominkach-zaleckach /146 pochowanych parafian/.

Dzień Zaduszny – 2 listopada

W sobotę 2 listopada obchodzimy Wspomnienie Wszystkich Wiernych ZmarłychDzień Zaduszny. Msze św. również o godz. 8.00 i 10.00. W dniach 1-8 listopada możemy zyskiwać odpusty za zmarłych pod przepisanymi warunkami: modlitwy Ojcze nasz, Wierzę i według intencji Papieża, spowiedź św. i przyjęcie Komunii Św. Do 8 listopada po Mszach św. różaniec za zmarłych w wypominkach-zaleckach.

Zapraszam Parafian do godnego obchodu tych świętych dni