Parafialny Zespół Caritas

We wtorek 25 września o godz. 18.45 na plebanii odbyło się spotkanie PARAFIALNEGO ZESPOŁU CARITAS, który tworzą: Krystyna Chmiel, Urszula Huć, Irena Kowalczyk, Jadwiga Lesik i Irena Loose. Celem spotkania była m.in. organizacja XVIII DNIA PAPIESKIEGO w niedzielę 14 października: rozprowadzanie po Mszach św. Kremówek Papieskich – cel akcji CHARYTATYWNY oraz coroczna zbiórka do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia wspierającą w nauce zdolną młodzież z niezamożnych rodzin z małych miejscowości. Omówiono także przebieg zbiórek żywności pod hasłem: TAK – POMAGAM w moim sklepie organizowanych 2 razy w roku przez Caritas Diecezji Opolskiej /Rejon Kluczbork/ oraz akcję parafialną ROGALE ŚW. MARCINA w 2017 r.

Bardzo dziękuję paniom, które angażują się w parafialną CARITAS

z darem modlitwy