Wyjazd parafialny

W najbliższą sobotę organizujemy parafialny wyjazd do kina Karolinka w Lublińcu na film pt. Fatima. Ostatnia Tajemnica. Bilet normalny 16 zł, ulgowy 14 zł, wyjazd sprzed kościoła o godz. 16.00, zapisy chętnych w zakrystii u ks. proboszcza. Projekcja filmu rozpoczyna się o godz. 17.00.

Monica, poszukująca pracy montażystka, dostaje propozycję zmontowania filmu o konsekwencjach objawień fatimskich. Jako agnostyczka przyjmuje zlecenie z niechęcią. Podczas pracy przed jej oczami przewinie się kronika nadzwyczajnych wydarzeń, które zmącą jej spokój, aby w końcu na zawsze odmienić jej życie.Czy objawienia fatimskie z 1917 r. naznaczyły historię świata? Dziwne „zbiegi okoliczności” wskazują, że tajemnicze objawienia z Fatimy wpłynęły na bieg historii ostatnich stu lat.

Zapraszam, ks. proboszcz