Kto wygłosi rekolekcje wielkopostne?

W dniach od 14 do 18 lutego br. w naszej parafii odbędą się Rekolekcje Wielkopostne, które mają na celu po chrześcijańsku rozpocząć czas Wielkiego Postu i duchowo przygotować parafię do świąt wielkanocnych. Nauki rekolekcyjne poprowadzi KS. BOGDAN WĘGRZYN, Michalita /na zdjęciu pierwszy z lewej/. Poniżej krótka charakterystyka osoby tegorocznego rekolekcjonisty.

Ks. Bogdan Węgrzyn CSMA, kapłan Zgromadzenia Świętego Michała Archanioła, urodzony 22.05.1967 r. w Jaśle, woj. podkarpackie, wyświęcony w Krakowie 2.05.1994 r., magister teologii Papieskiej Akademii Teologicznej w Krakowie, magister pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej i specjalista do spraw wychowania.

Lata  i miejsca posługi duszpasterskiej:
1994-2003: katecheta, duszpasterz, kapelan Domu Pomocy Społecznej
2003-2016: dyrektor Domu Dziecka Moja Rodzina w Pawlikowicach k. Wieliczki
2016: Dom rekolekcyjny w Rycerce Górnej
2017:  rezydent w Parafii Bożego Ciała w Oleśnie.
Motto życiowe to słowa: Tam, gdzie cię Bóg postawi, tam masz kwitnąć.

Na czas prowadzenia rekolekcji życzymy ks. Bogdanowi darów Ducha Świętego, Bożego błogosławieństwa oraz opieki św. Michała Archanioła, św. Urbana i Matki Najświętszej Nieustającej Pomocy.

Z kapłańskim pozdrowieniem