Święto Niepodległości

W niedzielę 11 listopada obchodzimy w naszym kraju Narodowe Święto Niepodległości. O godz. 10.00 w kościele parafialnym będzie odprawiona Msza św. ku czci Matki Bożej Królowej Polski o błogosławieństwo Boże, z podziękowaniem za otrzymane łaski w 100 Rocznicę Odzyskania Niepodległości z modlitwą za dar wolności i odśpiewaniem TE DEUM LAUDAMUS. Mszę św. uświetni śpiewem schola dziecięca oraz poczty sztandarowe żeńskie i męskie wszystkich szczebli. Z okazji Św. Marcina po każdej Mszy św. parafialna CARITAS będzie rozprowadzać pyszne Rogale Św. Marcina – cel jest CHARYTATYWNY /paczki świąteczne dla chorych/. Chciejmy znowu przyłączyć się do tej akcji! O godz. 15.00 zapraszam na nieszpory niedzielne.

Z kapłańskim błogosławieństwem

Adam Krzysztof Jankowski