Msza św. Krzyżma w Wielki Czwartek

Duszpasterstwo Liturgicznej Służby Ołtarza Diecezji Opolskiej zaprasza zgodnie z tradycją diecezjalną wszystkich członków LSO do udziału we Mszy św. krzyżma w Wielki Czwartek 29 marca o godz. 9.30. Tym razem, ze względu na trwający remont w katedrze opolskiej, będzie ona sprawowana w kościele seminaryjno-akademickim. Po niej odbędzie się krótkie spotkanie z ks. Biskupem, w czasie którego zostaną wręczone dyplomy uznania wzorowym długoletnim członkom LSO, zgłoszonym przez swoich duszpasterzy. Wyróżnieni ministranci ubrani w strój liturgiczny powinni przybyć do kościoła seminaryjno-akademickiego o godz. 9.10 i zająć miejsce w ławce z rezerwacją dla nich. Z naszej wspólnoty Liturgicznej Służby Ołtarza Dyplom Uznania otrzyma w tym roku lektor Mateusz Kubosz. Wyjazd delegacji LSO wraz z ks. proboszczem o godz. 8.00.