Kolędowanie i modlitwa o jedność

28 stycznia 2018 r. to już ostatnia niedziela, kiedy w naszych świątyniach śpiewamy kolędy i adorujemy Bożą Dziecinę w szopkach czy stajenkach. W nadchodzącym tygodniu zniknie już wystrój bożonarodzeniowy w kościołach, do Środy Popielcowej 14 lutego trwa okres zwykły Roku Kościelnego. Zanim to nastąpi w parafiach dekanatu Olesno możemy jeszcze kolędować i modlić się o jedność w niedzielę 28 stycznia w następujących kościołach:

• godz. 15.00 kościół o. Franciszkanów w Borkach Wielkich: nabożeństwo kolędowe przy Żłóbku w języku niemieckim (Aneta Lissy, Norbert Rasch)
  • godz. 15.00 kościół św. Piotra i Pawła w Sierakowie Śl.: koncert kolęd (Młodzieżowa Orkiestra Dęta, Kółko Wokalne GOK, Jacek Kierok z zespołem)
  • godz. 18.00 kościół Bożego Ciała w Oleśnie: nabożeństwo ekumeniczne o jedność chrześcijan.

Z darem modlitwy i wdzięczności za każde dobro,