Grilowanie u farorza

W niedzielę 24 czerwca o godz. 15.00, w pierwszą niedzielę wakacyjną w farskim ogrodzie /pomimo niezbyt dobrej pogody/ został zorganizowany gril dla Liturgicznej Służby Ołtarza, rodziców oraz dla dzieci i młodzieży naszej parafii. Należy tutaj wspomnieć, że na Mszy św. o godz. 10.00 siedmioro kandydatów zostało ustanowionych w posłudze ministrantów zasilając w ten sposób wspólnotę Liturgicznej Służby Ołtarza parafii św. Urbana w Wędzinie. Od września 2017 r. kandydaci odbyli okres próbny przygotowujący ich do bycia ministrantami. Ustanowienia dokonał ks. proboszcz. Bardzo dziękuję rodzicom za pomoc w organizacji popołudniowego niedzielnego spotkania, p. Sołtys za wypożyczenie stołów i ławek, a p. Prezesowi OSP Wędzina za wypożyczenie grila oraz dowóz stołów i ławek.

Z wyrazami wdzięczności