Chrystus Król

W niedzielę 24 listopada obchodzimy w Kościele uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata; to ostatnia niedziela Roku Kościelnego. W naszej parafii będziemy gościć ks. Radcę Pawła Stotko, emerytowanego proboszcza parafii Narodzenia NMP w Chocianowicach k. Kluczborka, który wygłosi Słowo Boże. Na Mszy św. o godz. 10.00 dwóch kandydatów zostanie ustanowionych ministrantami przyjmując kołnierz, liturgię uświetni schola oraz młodzież przy sztandarach. O godz. 16.00 na plebanii Parafialny Dzień Ministrantów i Scholi z poczęstunkiem /pizza/.

Całej Liturgicznej Służbie Ołtarza dziękuję za gorliwą służbę przy ołtarzu, a rodzicom i dziadkom za wspieranie swoich dzieci i wnuków w tym dobrym dziele i zaangażowanie
w życie religijne naszej parafii.

Z darem w modlitwie