Pielgrzymko-wycieczka

Pod koniec września organizujemy pielgrzymko-wycieczkę do Paczkowa, Głębinowa i Nysy w diecezji opolskiej.

Program jest następujący:

Zbiórka i wyjazd o godz. 7.30. Ok. godz. 10.00 przyjazd do Polskiego CarcassonnePaczkowa i zwiedzanie miasta: mury obronne wraz z przyległymi parkami, zwiedzanie kościoła Św. Jana Ewangelisty. Ok. południa przyjazd do Głębinowa i Msza św. w kościele pw. Św. Urbana nad Jeziorem Głębinowskim oraz modlitwa przy relikwiach patronki od spraw beznadziejnych – Św. RityMożliwość zamówienia obiadu 2-dniowego w restauracji w Głębinowie w cenie 25 zł/os. Godzinny rejs statkiem spacerowym po Jeziorze Nyskim. Po południu przejazd do Nysywizyta w Bazylice Św. Jakuba i Św. Agnieszki przy relikwiach Bł. Marii Luizy Merket, założycielki Zgromadzenia Sióstr Św. Elżbiety. Przyjazd na miejsce i zakończenie pielgrzymki w godzinach wieczornych.

Zachęcam Parafian i chętnych z okolicznych parafii

ks. Adam Jankowski