Rocznica święceń

W niedzielę 3 czerwca kapłani wyświęceni 3 czerwca 2006 r. obchodzą 12 rocznicę przyjęcia święceń kapłańskich i uroczystości prymicji w parafiach z których się wywodzą. Dla diecezji opolskiej zostało wyświęconych 10 księży /wszyscy są już proboszczami/, a dla diecezji gliwickiej zostało wyświęconych 8 księży. W niedzielę 3 czerwca o godz. 10.00 w naszym parafialnym kościele ks. proboszcz odprawi Mszę św. dziękczynno-błagalną ku czci Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana w intencji Parafian i Dobrodziejów w 12 rocznicę święceń kapłańskich i prymicji. Ks. Adam Jankowski pochodzi z Parafii św. Floriana w Żywocicach k/Krapkowic. Posługę wikarego pełnił w 3 parafiach: w Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Kluczborku /2006-2012/, Parafii św. Józefa w Opolu-Szczepanowicach /2012-2016/ i Parafii Matki Boskiej Bolesnej w Kędzierzynie-Koźlu-Kłodnicy /2016-2017/. Na mocy dekretu ks. biskupa Andrzeja Czai, 24 sierpnia 2017 r. został proboszczem Parafii św. Urbana w Wędzinie.

Parafialnej Radzie Duszpasterskiej bardzo dziękuję za życzenia i kwiaty ofiarowane na Mszy św. o godz. 10.00.

Z darem modlitwy ks. proboszcz