Nowy rok szkolny

W poniedziałek 2 września o godz. 18.00 ks. proboszcz sprawował Msze św. do Ducha Św. w intencji dzieci, młodzieży, nauczycieli i rodziców o błogosławieństwo Boże, opiekę i zdrowie w nowym roku szkolnym i katechetycznym 2019/2020. Ks. proboszcz wygłosił Słowo Boże, na zakończenie udzielił dzieciom i młodzieży błogosławieństwa i poświęcił tornistry dzieciom klasy I szkoły podstawowej. W tym roku katechetycznym dzieci i młodzież w każdą niedzielę będą otrzymywać kolorową planszę z niedzielną ewangelią oraz ciekawymi krzyżówkami i rebusami pod hasłem ZIARNO – moje niedzielne spotkania z Bogiem, pogłębiając swoją wiarę i wiedzę religijną, wkładając je do specjalnej małej teczki. Msze św. szkolne dla dzieci i młodzieży są w każdy piątek o godz. 18.00. W piątek po Mszy św. szkolnej zbiórka ministrantów i kandydatów do służby przy ołtarzu.

Z darem w modlitwie w nowym roku szkolnym i katechetycznym

Adam Krzysztof Jankowski