Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

W naszym kościele z lewej strony prezbiterium znajduje się okazały obraz Matki Bożej Nieustającej Pomocy  zawierający wota-podziękowania wiernych w postaci ofiarowanych różańców, medalików czy innych dewocjonaliów. Wierni modląc się otrzymali stosowne łaski za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W gazetce parafialnej w niedzielę 12 listopada 2017 r. na pierwszej stronie został przedstawiony rys historyczny cudownego obrazu. W naszej parafii jako jedno z owoców rekolekcji wielkopostnych zostało wprowadzone Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Nabożeństwo odbyło się w ŚRODĘ 21 lutego po Mszy św. o godz. 17.30. Bardzo serdecznie zapraszam na nabożeństwa Parafian należących zwłaszcza do Róż Różańcowych żeńskich i męskich, aby polecać wstawiennictwu Maryi sprawy codziennego życia: małżeńskiego, rodzinnego, zawodowego, parafialnego i osobistego oraz zakończone rekolekcje. W naszej parafialnej Wspólnocie istnieje 8 Róż Różańcowych, 6 żeńskich i 2 męskie. Wotum dla naszej parafii w postaci medalika ofiarowała śp. Anna Karolak.

Z darem modlitwy