I Rocznica Komunii Św. i Bierzmowanie

W IV Niedzielę Wielkanocną – Dobrego Pasterza, 12 maja w naszej parafii obchodzimy I Rocznicę Komunii Świętej. O godz. 10.00 będzie odprawiona Msza św. w intencji dzieci i ich rodzin o ducha pobożności eucharystycznej z odnowieniem przyrzeczeń chrzcielnych i nabożeństwem majowym ku czci Matki Bożej. W sobotę o godz. 11.00 spowiedź św. i próba liturgiczna przed uroczystością. W niedzielę 5 maja odbyła się katecheza dla rodziców dzieci. W 2019 r. w naszej parafii nie ma uroczystości I Komunii Świętej.

O godz. 15.00 w kościele w Zborowskiem młodzież naszej parafii przyjmie z rąk ks. Biskupa Andrzeja Czai sakrament bierzmowania. O godz. 18.00 bierzmowanie w parafii Bożego Ciała w Oleśnie. Próba liturgiczna dla kandydatów w czwartek 8 maja o godz. 18.30 w Zborowskiem.

Z darem w modlitwie