Akcja Św. Krzysztof

W niedzielę 21 lipca weźmiemy udział w kolejnej Akcji MIVA POLSKA Św. Krzysztof 2019 – 1 grosz za każdy bezpiecznie przejechany kilometr w ostatnim roku. W ten sposób wspieramy modlitewnie, ale przede wszystkim materialnie misjonarzy z diecezji opolskiej pracujących na misjach. Misjonarze dzięki naszym ofiarom mogą zakupić niezbędne środki transportu jak: kłady, skutery, samochody, łodzie itp. pomagające im w pracy duszpasterskiej. Po każdej Mszy św. będzie błogosławieństwo kierowców i poświęcenie pojazdów. Kierowcy otrzymają pamiątkowy mały różaniec /4 kolory/ do zawieszenia na lusterko samochodu, traktora lub kombajnu jako podziękowanie za bezpieczne żniwa i szczęśliwą jazdę na polach i drogach.

Z darem w modlitwie