Msza św. Krzyżma w Opolu

Duszpasterstwo Liturgicznej Służby Ołtarza Diecezji Opolskiej zaprasza zgodnie z tradycją diecezjalną wszystkich członków LSO do udziału we Mszy św. krzyżma w Wielki Czwartek, tj. 18 kwietnia, o godz. 9.30. Ze względu na trwający jeszcze remont w katedrze opolskiej, będzie ona sprawowana w kościele seminaryjno-akademickim. Po niej odbędzie się krótkie spotkanie z ks. biskupem, w czasie którego zostaną wręczone dyplomy uznania wzorowym długoletnim członkom LSO, zgłoszonym przez swoich duszpasterzy. Zgłoszenia kandydatów należy dokonać do dnia 14 kwietnia br. poprzez formularz znajdujący się na stronie internetowej: www.lso.opole.pl w zakładce Pielgrzymki lub Zgłoszenia – Dyplom Uznania podając: imię i nazwisko, parafię i liczbę lat służby przy ołtarzu. Z naszej parafii w tym roku dyplom uznania otrzyma lektor Kamil Męcka, rok temu dyplom otrzymał Mateusz Kubosz. Wyjazd grupy ministrantów w Wielki Czwartek o godz. 7.30.