Czuwania Młodzieżowe

W piątek 12 kwietnia w kościele w Borkach Wielkich odbędzie się wielkopostne czuwanie młodzieżowe. W programie jak zawsze: konferencja, poczęstunek, integracja, adoracja, spowiedź i Msza św. Oprawa muzyczna w wykonaniu zespołu Na szczęście. Wyjazd młodzieży naszej parafii, szczególnie bierzmowańców o godz. 19.45.

W sobotę 13 kwietnia w kościele seminaryjno-akademickim w Opolu od godz. 10.00 odbędzie się diecezjalne spotkanie młodzieży Ławka PNP. Ks. biskup ordynariusz Andrzej Czaja zaprasza przedstawicieli młodzieży z każdej parafii diecezji opolskiej, szczególnie na nabożeństwo o godz. 19.00. Młodzież otrzyma posynodalną adhortację Papieża Franciszka Christus vivit dotyczącą duszpasterstwa młodzieży.