Kto wygłosi Rekolekcje?

Od Środy Popielcowej do I Niedzieli Wielkiego Postu /6-10 marca/ w naszej parafii odbędą się REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE pod hasłem: W mocy Bożego Duchaktóre w tym roku dla naszej Wspólnoty parafialnej poprowadzi ks. JERZY ŁAPIŃSKI /MSF/ – Misjonarz Zgromadzenia Świętej Rodziny. Ojciec Rekolekcjonista pełni także funkcję sędziego przy Metropolitalnym Sądzie Duchownym w Poznaniu, jest działaczem Apostolatu Maryjnego oraz proboszczem Parafii Nawiedzenia NMP w Ścinawie Małej w diecezji opolskiej /dekanat Biała/. Ks. Jerzego gościliśmy już w naszej parafii we wrześniu 2018 r. z kazaniem kiermaszowym. Kazania pasyjne na Gorzkich Żalach w niedziele wielkopostne wygłosi ks. Damian Cholewa, wikary z oleskiej parafii Bożego Ciała, duszpasterz młodzieży dekanatu Olesno.

Życzymy o. Rekolekcjoniście Darów Ducha Świętego w przewodniczeniu rekolekcji

Parafian wszystkich stanów zapraszam do udziału w rekolekcjach

Program rekolekcji jest podany w gazetce