Zakończenie 2018 roku

Drodzy Parafianie i Goście! Razem przeżywamy ostatnie godziny 2018 roku, który odchodzi do historii! Każdy z nas dobrze wie, ile dobra przyniósł mijający rok, ile trzeba było włożyć sił, energii i pracy w życiu małżeńskim, rodzinnym, zawodowym, osobistym, społecznym i parafialnym. Mamy też świadomość, jak wiele zaniedbaliśmy dobra i miłości do Pana Boga i bliźnich, szczególnie do bliskich. Był to również rok wielu tragedii i katastrof na całym świecie. Niech Nowy Rok 2019, który już do nas bieży, przyniesie nam więcej dobra, życzliwości i miłości oraz dostrzeganie dobra wspólnego. Niech obfituje w zdrowie duszy i ciała, abyśmy wyznaczali sobie nowe cele i zadania wsparci Bożą Łaską i Darami Ducha Świętego; abyśmy nigdy nie poprzestawali na tym, co już osiągnęliśmy, a wtedy świat wokół nas i my sami będziemy chrześcijanami, będziemy dobrymi i przyzwoitymi ludźmi!!!

Wdzięczny za każde dobro
z darem modlitwy