Spotkanie dzieci i rodziców

W poniedziałek 26 lutego o godz. 17.45 na plebanii odbyło się kolejne spotkanie dla dzieci I-komunijnych i ich rodziców. Celem spotkania było pobranie przez krawcową miar każdego z 10 dzieci, które 20 maja przystąpią w kościele parafialnym do I Komunii Świętej. Ks. proboszcz zaproponował także utworzenie nowej Róży Różańcowej dzieci i rodziców, rozmawiano m.in. o dekoracjach świątyni, umieszczeniu przed ołtarzem imion dzieci I-komunijnych /owieczki z napisem imion dzieci/ oraz zakupieniu kielicha z hostią na własność parafii, który będzie służył w następnych latach. Na zdjęciu wystrój kościoła na uroczystość komunijną w 2017 r. W tym roku do I Komunii Świętej przystąpią: Borowicz Emilia, Gbur Oskar, Kocan Bartosz, Krawczyk Oliwier, Macioł Oliwia, Roj Emilia, Sklorz Mateusz, Wicher Emilia, Wilkosz Sebastian, Janota Dariusz.