Życzenia świąteczne

DRODZY PARAFIANIE

I MILI GOŚCIE!

Tegoroczny Adwent – radosny czas oczekiwania i czuwania na przyjście Jezusa Chrystusa dobiega końca, ale adwent naszego życia trwa nadal. Emmanuel – Bóg z nami, przychodzi do nas, Bóg jest pośród nas. Przychodzi, aby stać się naszym bratem i aby dzielić z nami nasze radości, cierpienia i troski oraz codzienne zwykłe kłopoty i zmartwienia. Na ten szczególny i wyjątkowy czas obchodzenia tajemnicy Narodzenia Zbawiciela niech Bóg, który nawiedził lud swój przemienia naszą niemoc i słabość w siłę, naszą niestałość w wytrwałość, nasz niepokój w pokój, nasz smutek w radość, abyśmy napełnieni Jego mocą, odnowieni w wierze, nadziei i miłości promienieli pośród świata blaskiem Świętości. Błogosławieństwa Bożego, Pokoju Chrystusowego i zdrowia na każdy dzień życia, a zwłaszcza w nadchodzącym Nowym Roku Pańskim 2018, abyśmy potrafili i chcieli się odwzajemnić miłością za MIŁOŚĆ, którą obdarzył nas Bóg przez narodzenie Swego Syna, abyśmy byli prawdziwymi uczniami Pana, życzliwymi i dobrymi dla siebie nawzajem jak codzienny chleb.

Szczęść Wam Boże!

Z kapłańskim pozdrowieniem