Nabożeństwo ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy

W naszym kościele z lewej strony prezbiterium znajduje się okazały obraz Matki Bożej Nieustającej Pomocy wewnątrz którego znajdują się wota-podziękowania wiernych w postaci ofiarowanych różańców czy innych dewocjonaliów. Wierni modląc się otrzymali stosowne łaski za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W gazetce parafialnej w niedzielę 12 listopada na pierwszej stronie został przedstawiony rys historyczny cudownego obrazu. W naszej parafii w ostatnim czasie został zainicjowany pomysł wprowadzenia Nabożeństwa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Pierwsze nabożeństwo odbędzie się w ŚRODĘ 15 listopada o godzinie 17.00. Bardzo serdecznie zapraszam na pierwsze nabożeństwo wszystkich Parafian należących do Róż Różańcowych żeńskich i męskich, aby polecać wstawiennictwu Maryi sprawy codziennego życia: małżeńskiego, rodzinnego, zawodowego, parafialnego i osobistego. W naszej parafialnej Wspólnocie istnieje 8 Róż Różańcowych, 6 żeńskich i 2 męskie. Wotum dla naszej parafii ofiarowała śp. Anna Karolak, była nasza parafianka.

Z kapłańskim błogosławieństwem i pamięcią w modlitwie