Koronacja figurki Św. Anny

W niedzielę 28 lipca na sumie odpustowej ku czci Św. Anny w oleskim sanktuarium Św. Anny, Biskup opolski ks. Andrzej Czaja koronował figurkę Św. Anny Samotrzeciej, przewodniczył sumie i wygłosił Słowo Boże do bardzo licznie zgromadzanych wiernych parafii Ziemi Oleskiej i przybyłych gości. W koncelebrze był także ks. Biskup Antoni Bonifacy Reiman OFM z Boliwii oraz zaproszeni kapłani. W 2018 r. Sanktuarium Św. Anny w Oleśnie obchodziło jubileusz 500-lecia konsekracji, któremu przewodniczył Prymas Polski ks. Arcybiskup Wojciech Pollak. W piątek 26 lipca na początku uroczystości odpustowych ks. Biskup Andrzej Czaja przyjął do nowej grupy Opiekunek Życia prawie 300 kobiet z diecezji opolskiejWięcej TUTAJ.

Z darem w modlitwie

Zdjęcia w GALERII