Pielgrzymka LSO

We wtorek 25 sierpnia odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka LSO do kościoła seminaryjno-akademickiego Św. Jadwigi Śląskiej w Opolu. Każdego roku ministranci pielgrzymują na Górę Św. Anny, w tym z powodu epidemii zostało wybrane Seminarium Duchowne w Opolu z zachowaniem reżimu sanitarnego. W programie: Eucharystia pod przewodnictwem Księdza Biskupa, ustanowienie ceremoniarzy, okazja do sakramentu pokuty, wręczenie dyplomów dla wzorowych wieloletnich członków LSO i spotkanie z zaproszonymi gośćmi w auli seminaryjnej. Spotkanie rozpocznie się o godz. 11.00. Dyplom Uznania za wzorową służbę przy ołtarzu z naszej parafii otrzyma w tym roku Szymon Jonek, lektor, obecnie organista. Wyjazd ministrantów o godz. 9.30 z parkingu przed kościołem.

ks. Proboszcz