Parafialny Dzień Ministrantów

Niedziela 26 listopada to uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata i ostatnia niedziela Roku Kościelnego. Po każdej Mszy św. nabożeństwo z poświęceniem rodzin Jezusowi Chrystusowi. W naszej Wspólnocie będzie to Parafialny Dzień Ministrantów, Lektorów, Kandydatów i Kandydatek. O g. 14.30 odbędzie się uroczyste nabożeństwo z ustanowieniem nowych funkcji ministrantów i kandydatów. Po nabożeństwie Liturgiczna Służba Ołtarza spotka się przy stole plebanijnym na wspólnym poczęstunku. Spotkanie organizacyjne dla rodziców ministrantów i kandydatów w środę po wieczornej Mszy św. o godz. 18.00 na plebanii. Zbiórka i próba liturgiczna dla wszystkich ministrantów i kandydatów w piątek o godz. 16.00 w kościele. Parafialny Dzień Ministrantów będzie podziękowaniem za odpowiedzialną i gorliwą służbę przy Chrystusowym Ołtarzu. W czasie tej parafialnej uroczystości zostanie ustanowionych 2 ministrantów i 8 nowych kandydatów.

Parafialny Dzień LSO uważa się za bardzo udany. Bardzo dziękuję Rodzicom, którzy dopomogli w organizacji tego wspólnego radosnego spotkania, za przygotowanie pysznych ciast i napojów. Podziękowaniem niech będą skromne Dyplomy Uznania, które zostały przekazane przez Ministrantów i Kandydatów – Bóg zapłać.