3 lata posługi w Wędzinie

W poniedziałek 24 sierpnia mija 3 lata posługi duszpasterskiej ks. Proboszcza w parafii Św. Urbana w Wędzinie.

Składam podziękowania wszystkim Parafianom, rodzinom, grupom modlitewnym i liturgicznym, organistom, Parafialnej Radzie Duszpasterskiej i Zespołowi Caritas, sprzątającym kościół, współpracownikom oraz Radzie Sołeckiej i Strażakom, za zaangażowanie i dostrzeganie dobra wspólnego.

BÓG ZAPŁAĆ za wszystkie ofiary składane na utrzymanie kościoła, kaplicy pogrzebowej, cmentarza i plebanii, przede wszystkim te GOSPODARCZE i INWESTYCYJNE, dzięki którym wykonaliśmy wiele potrzebnych renowacji parafialnych obiektów.

W związku z 40 rocznicą powstania samodzielnej parafii Wędzina /odłączenie od Sierakowa 1 stycznia 1981 r./, w 2021 r. czeka nas poważna inwestycja malowania zewnętrznej elewacji kościoła. Jako proboszcz żywię nadzieję, że z Bożą i ludzką pomocą, sprostamy również i temu wielkiemu zadaniu, aby wspólnie cieszyć się naszą piękną świątynią w następnych latach.

Dziękuję za ofiarowanie intencji mszalnych w naszym kościele za żyjących i zmarłych z rodzin – to wyraz troski o Kościół, kapłana i wspólnotę parafialną.

BÓG ZAPŁAĆ za modlitwy, zrozumienie, każde dobro i chętną pomoc! Niech Pan Bóg Wam błogosławi i darzy zdrowiem, a Św. Urban wyprasza potrzebne łaski!

ks. Adam Jankowski – proboszcz